20 November 2010

Hetkel lemmikud Paul Mitchelli tooted

Kodus on preagu olemas mul 2 Paul Mitchelli toodet: Super Skinny Serum ja Shampoo One šampoon.

Super Skinny seerumi ostsin umbes aasta tagasi (150ml) ja siiani veel 1/3 alles. Kasutanud olen seda iga kord peale juuste pesemist.  Kasutatakse nii, et üks pumbatäis kantakse rätikkuivadesse juustesse. Toode lubab ''liimida'' lõhenenud juukseotsi ja anda läiget. Lisaks kuivatab kiiremini juukseid ja on meeldiva meloni lõhnaga. Kuna enda toitumine pole päris tasakaalus, siis minu juuksed murdusid sellest hoolimata ja on täiesti loogiline, et ükski toode ei saa juukseid väljastpoolt korda teha kui toitumine pole korras. Nagu öeldakse, juuksed peegeldavad meie tervist ja toitumist. 
Mulje: Üldiselt see toode mulle meeldib, sest  juuksed kuivavad palju kiiremini ära, jätab juustesse mõnusa lõhna ja lisaks teeb juuksed ka rohkem läikivaks.


Vahepeal olin šampooni otsingul, sest enamus salongi šampoone ei sobinud minu juustele ja jätsid need rasvaseks, hoolimata sellest, et loputasin korralikult. Nüüd ostsin hiljuti Paul Mitchelli One šampooni ja sellega olen siiani ääretult rahul. Lõpuks ometi leidsin midagi, millega minu juuksed rahule jäid. Pole enam seda probleemi, et jäävad rasvaseks. Šampoon on ka sügavpuhastav,  kuid võib kasutada ka igapäevaselt. Ise pesen üle päeva pead, harvem üle kahe päeva. Lisaks on šampoonil väga meeldiv kookose lõhn, mis mulle eriti meeldib.

Kindlasti ostan selle firma tooteid tulevikus veel.

No comments:

Post a Comment