01 September 2010

Saabus Coastal Scentsi tellimus / Coastal Scents order arrived

Tellisin eelmisel nädalal(23.08)  Coastal Scentsist ja paki sain kätte eile(31.08).

Tellisin:
*Ultra Shimmer 88 Eye Shadow Palette $19,95
*Shade and Shadow Brush (tellisin 2tk)  $1,49
*Chisel Angle Fluff Shadow Brush $2,00
Postikulu(shipping to Estonia) oli tavasaadetisena $17,64

Pikka aega mõtlesin, kas osta või mitte, sest postikulu on enam-vähem sama mis lauvärvi paletil. Kuna tahtmine oli suur, siis tellisin ikkagi ära. Kokku läks tellimine $24,93 + postikulu $17,64 = $42,57(total). Käibemaksu ega muid makse ei lisandunud, sest toodete hind jäi alla €22.
 
Kartsin, et lauvärvi palett läheb teel siia katki, kuid õnneks jõudis kogu kaup edukalt ja tervelt kohale. Kahte värvi olen jõudnud kasutada. Esialgu olen küll rahule jäänud.Värvid on tegelikult isegi erksamad kui nende kodulehel või minu piltidele jäänud on. Siiani olen mõned üksikud korrad kasutanud mingeid odavaid lauvärve, kuid võrreldes Coastal Scentsi värvidega, et kata need nii hästi. Seega- kui soovid hakata kasutama lauvärve, siis alustuseks on see 88 värviga palett väga hea, sest toone on palju ja saad iga päev uut värvi kanda :-)

Pintsleid pole veel jõudnud proovida, aga annan kindlasti teada kui olen katsetanud. Esialgu tundusid need küll pehmed ja karvu ei ajanud.

love it! lovely shimmering colours


6 comments:

 1. OI. postikulu on tõesti krõbe. Kui veel kunagi peaks tekkima soov mõnd suuremat paletti tellida, siis soovitaksin pigem ebayst vaadata. Palettide hinnad on seal soodsamad ja ka postikulu mõistlikum. Vähemalt varem oli nii.:)

  ReplyDelete
 2. Mis lehelt täpselt tellisid?

  ReplyDelete
 3. http://www.coastalscents.com/

  ReplyDelete
 4. Need pisikese otsaga lauvärvipintslid on ki8ndlasti väga head. kahjuks pole e.l.f. säherdusi oma tootevalikusse võtnud, nende omad on kas ülisuured või pisitillukesed, CSst ei viitsi paari pintsli pärast tellima hakata :)

  ReplyDelete
 5. Kas need on läikega lauvärvid?

  ReplyDelete
 6. Jah, sädelusega(ultra shimmer).

  ReplyDelete