14 June 2011

E.L.F. #3 Studio brushes & ELF Gel eyeliner

Viimati tellisin omale E.L.F.-ist kaks stuudio sarja pintslit ja ühe musta geellaineri. Need on ühed pintslid mida kõik soovitavad osta ja ega ei saanud ostmata jätta, juba ammu tahaks neid. Tellisin ajal, mil oli veebipoes kõik -20% ja seega sain natuke soodsamalt kui tavahinnaga ostes. Toote nime järel (vt. all pool)  soodushind, millega mina selle ostsin ja sulgudes tavahind. Kokku läks 13.55£, millest postikulu oli 3,95£.

Tegelikult on mõne asja tellimise puhul postikulu soodustus (free shipping) parem, aga kuna olin niigi ostu edasi lükanud, ei jõudnud enam oodata õiget soodukat. Kui rohkem tellida, siis on kindlasti see tavapärane -20% kasulikum.
NB! LiisK lisas oma blogisse väga hea tabeli, kus on näha milline pakkumine just mingi summaga kasulikum oleks.
 • Complexion Brush 2.80£ (regular price 3.50£)
 • Studio Kabuki Face Brush 4£ (5£)
 • Cream Eyeliner Black 2.80£ (3.50£)

Complexion Brush 
Sünteetilised karvad. Pintsel on väga pehme ja pole siiani kordagi karvu ajanud. Multifunktsionaalne pintsel, sobib kasutamiseks näiteks põsepuna ja  päikesepuudri pealekandmiseks. Ideaalne on sellega oma ELFi Blush&Bronzer Duot peale kanda. Lisaks ütleb koduleht, et seda võib kasutada ka puudri pealekandmiseks. Kindlasti soovitaksin osta, on seda raha väärt! Pikkus ~17cm. Mina kannan sellega põsepuna peale.

Incredibly soft brush. I really recommend to buy it, it's worth it! I like to apply my ELF Blush&Bronzer Duo with this brush.

Studio Kabuki Face Brush
Jällegi väga pehme pintsel. Paar karva on vaid ära tulnud.Pikkus ~7cm Sünteetilised karvad. Sobib nii puudri kui ka päikesepuudri pealekandmiseks.  Mineraalpuudrit peale kandes jääb sellega pigem õrnem tulemus, ise kasutaksin seda päikesepuudri või aluspuudri/pealispuudri pealekandmiseks.
Very soft, only few hair come off. I will use it for applying bronzer or veil because it's too soft to apply mineral foundation.
Võrdluseks teiste puudripintslitega:
ELF, Everyday Minerals, Coastal Scents
Cream Eyeliner (Black)
Geeli suurus purgis  ~2cm x ~1,5cm. Kaal 4,7g. Kaasa sai ka väikse viltuse/kald laineripintsli.
Esialgu tahtsin tellida hoopis Coastal Scentsist geel silmalaineri, aga kuna Grete seda ELFi oma nii väga kiitis, siis otsustasin ELFi kasuks.  Olen vähe igasuguste laineritega kokku puutunud, seega see lainer on mulle kui alustajale väga hea, sest see pole vedel. Värv jääb hästi peale ja ei lähe laiali. Tasuta kaasa saadud pintsel on ka okei, aga mul on kodus varasemast ajast üks fake MAC kirjadega viltuse otsaga laineripintsel ning mulle meeldib hetkel see rohkem. Olen selle laineriga väga-väga rahul. Isegi peenikese otsaga pintsliga on seda imekerge peale kanda.
I really love it. I'm beginner, so it's good because it isn't wet and it's doesn't disperse. The brush which come with eyeliner is quite okey, but I use my other fake MAC lettered eyeliner brush.
LOVE IT!Rõõm on oma nägu selliste imepehmete pintslitega hellitada. Kel vähegi raha, siis soovitan kindlasti osta ja järgi proovida.

I love all these products and I will recommend these products! They are worth the price!

5 comments:

 1. ELFi pintslid on t6esti v2ga m6nusad ja pehmed. Kasutan neid isegi.

  Selle gel lineri kohta olen ka ainult head kuulnud, kuid ma olen siuke vanamoodne ja mulle meeldivad silmapliiatsid k6ige enam, niiet ei tea, kas selle endale soetan.

  xo

  ReplyDelete
 2. Tänan kommenteerimast :)

  Ma olen silmapliiatsiga proovinud ka ülalaule joont tõmmata, aga siiani pole hästi õnnestunud. Võib-olla pole mul veel head silmapliiatsit olnud. Alumise joone tõmban vajadusel endiselt silmapliiatsiga.

  ReplyDelete
 3. Palju õnne, need on tõesti head pintslid. :)

  Ma ka rohkem pliiatsite peal - sellega saab ülemise lau seda "waterline"'i paremini teha. Ma tavaliselt teen pliiatsiga ja siis pintsliga silun üle ning kinnitan mõne lauvärviga. Muidu kandub värv mul kulmuluule. :)

  e.l.f.'i -20 tasub ära üle 20 naelase tellimuse pealt, väheste asjade puhul tasub tõesti võtta pigem free shipping.

  ReplyDelete
 4. Ma ennist unustasin - mulle väga meeldib Su blogi puhas look ja rahulik sinine tonaalsus. Väga mõnus vaadata :)

  ReplyDelete
 5. Rõõm kuulda, et meeldib :)

  ReplyDelete