16 May 2012

Artdeco meigikoolitus

Räägin täna natuke oma esimesest meigikoolitusest milles osalesin. Käisin hiljuti Artdeco meigikoolitusel. Soetasin juba eelnevalt voucheri, millega sain selle koolituse ~15€-ga, täishind 40€. Minuga koos oli veel üks tüdruk. Juhendas meid Artdeco juhtivjumestaja Aune Jõeleht. Väga meeldiv ja tore inimene.

Selline tulemus siis :)
Algul räägiti kuidas ja millega nägu puhastada. Samal ajal puhastasime ja kreemitasime nägu Artdeco toodetega. Siis kasutasime mineraalpuudrit. Kogu meie õppimine seisnes selles, et jumestaja näitas ühe näo poole peal ette kuidas puudrit, põsepuna, päikesepuudrit, concealerit kasutada ja näole kanda ning kuidas ja mis järjekorras lauvärve silmalaule kanda. Tunnistan ausalt, et paari tunni pärast võtsin meigi maha, sest mu silmad olid sel päeval natuke tundlikud ja lauvärv ja eelnev silmade meikimine tegi silmad vesiseks. Või siis ei sobinud mingi toode. Teiseks ei meeldinud mulle nii paks puudrikiht näos, sest olen harjunud palju õrnema tulemusega. Kuna jumestaja tegi ühe näopoole algul ise, siis pidin loomulikult ka teisele näopoolele nii palju mineraalpuudrit panema. Tegelikult oli tulemus kena, aga minu arvates sobiks selline katvus pigem õhtuseks meigiks. Samas linna peal jääb väga palju silma naisi kes käivad sellise puudri või jumestuskreemi kihiga ringi. Päeval eelistaksin ise õrnemat meiki. Pildilt pole küll näha, et puudrit liiga palju oleks, aga päriselus oli see silmapaistvam.


Kuna olen ise juba umbes kaks aastat mineraalpuudritega kokku puutunud ja ise internetist päris palju uurinud kuidas meiki teha, siis minu jaoks oli see koolitus natukene igav. Eks see sobib rohkem neile kes on meigimaailmas alles päris algajad ja alles tahavad teada kuidas miski käib. Kokku kestis koolitus kahe inimesega umbes 2 tundi. Soetasin omale ikka lõpuks kaks toodet (näopesuvahu ja kooriva näogeeli) ka, need sai -20% soodustusega. Tean jah, et need pole looduslikud tooted, aga katsetan ikka ära, sest koolitusel neid kasutades jäin rahule. Pärast kodus küll mõtlesin, et selle raha eest oleks saanud ju ka loodusliku näopesuvahu, aga mis seal enam ikka parata. Eks ma annan millalgi teada kuidas tooted meeldisid.

Kas soovitaksin seda koolitust teistele? Kindlasti, aga soovitaksin seda tõesti algajatele, sest muidu ei õpi palju juurde.

4 comments:

 1. Tulemus on kena ja ei ole aru saada et väga paks puudrikiht oleks kasutusel :)

  ReplyDelete
 2. Pildilt ei saa tõesti aru. Eks asi ongi minu harjumustes- olen harjunud kõiki tooteid vähem kasutama. Samas pildistamise jaoks on see väga hea meik, tavaliselt paistavad mu roosakas põsed liiga palju välja, selle meigiga kattis kõik kenasti ära :)

  ReplyDelete
 3. Mina leian ka, et tulemus väga kena olenemata paksust puudrikihist. Loodan, et tuleb nende toodete kohta, mis soetasid, arvustused ka. :)
  Päikest!
  Kelly.

  turquoisedreeam.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Tänan :) Kindlasti annan lähiajal toodetest ülevaated:)

  ReplyDelete