30 March 2013

SANTE läikešampoon APELSIN & KOOKOS, juuksepalsam BRILLIANT CARE, kehaemulsioon COCONUT DREAM

Tervitused! Olen endiselt olemas, aga siiski peaaegu aasta juba blogimisega pausi pidanud, ent olen vahepeal ikka teisi ilublogisid ikka lugenud. Vahepeal on minu elus täitunud üks unistus, millest olin juba mõelnud mitmeid aastaid- õpin nüüd kosmeetikuks. Olen oma otsusega siiani väga rahul ja loodan, et kõik läheb ka edaspidi sama hästi edasi :)

Mõtlesin, et kirjutaksin ka nüüd mõnest tootest, mille vahepeal soetanud olen. Nendeks on Sante looduslikud tooted: Apelsini & Kookose šampoon, Brilliant Care palsam ja kehaemulsioon Coconut Dream. Tooted tellisin Natural Me looduskosmeetika e-poest, sealt leiab ka rohkem infot ja hinnad.

SANTE juuksepalsam Brilliant Care
Esimese asjana meeldib mulle selle palsami lõhn, justkui kookoseline. Koostiselt kreemjas ja hea juustele kanda. Võrreldes Richi palsamiga, siis see Sante oma ei niisuta nii palju. Sobib kasutamiseks peale igat juuksepesu, aga mina kasutan vahepeal Richi palsamit, et juukseid sügavamalt niisutada. Hetkel ma seda uuesti ei ostaks, sest vaimustuses ma sellest pole ja kindlasti tahaks proovida ka teisi looduslikemaid palsameid.


SANTE Apelsin& Kookos šampoon
Väga meeldiva apelsini ja natuke õrnema kookose lõhnaga šampoon. Selle kohta ei oska midagi halba öelda, mulle väga meeldib see šampoon. Jätab juuksed kohevamaks ja pehmemaks. Richi šampooni kõrval minu teine lemmik! Kuigi jah, üks neist on keemiapomm, teine aga looduslik toode, kuid kuna juuste välimus on mulle oluline ja paljud šampoonid mulle ei sobi, siis kasutan Richi šampooni ka arvatavasti vahepeal edasi.
SANTE kehaemulsioon Coconut Dream
Ananassilõhnaline kreem, mis sobib normaalsele nahale, sest minu kuivale nahale jääb see liiga lahjaks. Teist korda enam ei ostaks, pigem soovitaks näiteks JOIKi kreeme, sest need olid palju rohkem niisutavamad. Selle toote plussiks loeksin ma kiire imendumise. Võib-olla on see sobilik rohkem suveks, sest talvel vajab kuiv nahk intensiivsemat niisutust.
Kuigi hetkel elus kiired ajad, siis loodan, et sain uuesti blogilainele ja püüan postitada natuke tihedamini.

1 comment:

  1. Sain ka täna uuesti üle pika-aja tagant blogimis lainele :P
    Aga loodan, et ka jääd sellele lainele ja kirjuta ka oma õpingutest ;)

    ReplyDelete