18 August 2010

E.L.F. #1

Tellisin eelmisel nädalal UK E.L.F'ist  http://www.eyeslipsface.co.uk/index.htm  omale natuke kosmeetikat, sest postikuluks oli siis vaid £1 :) Pakk jõudis üllatavalt kiiresti kohale, reedel tellisin, teisipäeval oli pakk juba käes.
Olen juba pikemalt vaadanud sealseid Studio Line'i  pintsleid, aga kuna hetkel neid laos ei olnud, siis ei saanud kahjuks neid tellida.

Minu tellimus:
 • Nail polish Champagne £1,50
 •  Blush Flushed £1,50
 •  Liquid eyeshadow Sexy Silver  £1,50
 •  Liquid eyeshadow  Berrylicious £1,50
 •  Eyeliner Plum £1,50
 •  Eyeliner  Silver  £1,50
 •  Brightening Eyeliner Black £1,50

ELF blush FLUSHED; I like it.
Kuigi asjad olid odavad, ootasin siiski natuke enamat.
Küünalaki ja  põsepunaga võib rahule jääda. Silmapliiats pole kahjuks pehme. Vedelad lainerid ja lauvärvid ei kõlba küll kusagile. Neil on imelik koostis ja seega ei kata hästi.

Järgmisena kavatsen tellida mineraal huulepulki, küünelakke ja Studio Line'i pintsleid.
USA ELFi poes on asjad tunduvalt soodsamad, aga kahjuks ei saada nad Eestisse, seega peab leppima pisut kallimate UK poest saadavate toodetega. Lisaks on USA poes rohkem soodukaid ja kaup ei ole pidevalt out of stock nagu UK omas alatihti on.


Eye pencil- unfortunately it's not soft and not stay long; nail polish-the color is not like in web page, but it cover well ;  eyeliner and liquid eyeshadow- don't recommend!
Two coat,  cover well, but dries quickly in the bottle.

I'm not satisfied, not cover well. Not recommend

4 comments:

 1. mineraalhuulepulgad on väga erineva tekstuuriga, minu omad ei püsi kuigi hästi peal.

  ReplyDelete
 2. Tänan kommenteerimast. Eks ma proovin mingi aeg ära ja annan oma hinnangu :)

  ReplyDelete
 3. Soovitan kindlasti tellida studio line kaks või isegi kolm pintslit. Complexion brush, kabuki ja flat top powder brush. Kuigi kuulsin, et viimane läheb aastaga juba käest ära.. Aga noh, hinnale vastav. Muidu on nad mega pehmed ja head. Endal on veel regular line'i eye blending brush ja see teeb ka oma töö ilusti ära. Mul on selle brändi kohta veel infot, mille ma sain teada läbi youtube'i mitmeid mitmeid videosi vaadates.

  ReplyDelete
 4. Soovitaks just elfi studio line suuremaid pintsleid ja sammuti ka eye blending brush-i..Teised on väga nigelad.

  ReplyDelete